Bas i marmor. Krönt med kvinnofigur i brons. Emaljerad urtavla. Verk och tavla signerad E.Flower a Paris. Urverket något löst. Fläckar, mindre naggar. (Höjd 39, bredd 34)
2 100 SEK | 2020-01-30 21:23 |
2 000 SEK | 2020-01-31 22:09 |
1 100 SEK | 2020-01-31 10:09 |
200 SEK | 2020-01-30 20:10 |
100 SEK | Startpris |