Kronograf. Förgylld stålboett. Armband av läder. Bruksslitage. (Diameter 40mm)
900 SEK | 2020-01-31 18:05 |
900 SEK | 2020-02-01 20:01 |
800 SEK | 2020-01-31 13:35 |
700 SEK | 2020-01-30 20:37 |
400 SEK | 2020-01-30 18:57 |
100 SEK | Startpris |