John Le Chartier, London. Blad med råttsvansfäste. Skaft med så kallad "hundnos". Baktill med graverat monogram. Delvis bortnötta stämplar. Ett skaft skevt. Mindre bulor, repor. (Längd 20, vikt 842g.)
4 600 SEK | 2020-02-01 23:35 |
4 400 SEK | 2020-02-02 11:55 |
3 200 SEK | 2020-01-31 16:48 |
3 000 SEK | 2020-01-31 15:45 |
2 400 SEK | 2020-01-30 09:20 |
2 400 SEK | 2020-01-30 22:35 |
1 400 SEK | 2020-01-31 08:13 |
100 SEK | Startpris |