Emaljerad metall. Med infattade glasdekorer och malakit. Delvis förgylld. Signerad, etikettmärkt. Smärre fläckar. (Höjd 15)
1 400 SEK | 2020-02-01 22:53 |
1 300 SEK | 2020-02-02 11:58 |
1 000 SEK | 2020-02-01 18:47 |
950 SEK | 2020-01-31 18:03 |
750 SEK | 2020-01-31 19:14 |
500 SEK | 2020-01-31 12:41 |
450 SEK | 2020-01-31 15:19 |
200 SEK | 2020-01-30 23:43 |
100 SEK | Startpris |