Stämplad P.Söderström & co, Stockholm. Hårt slitage, skador.
350 SEK | 2020-02-02 09:23 |
300 SEK | 2020-01-31 09:30 |
200 SEK | 2020-01-30 19:56 |
150 SEK | 2020-01-31 00:39 |
100 SEK | Startpris |