Blandteknik, komposition med figurer. Signerad och daterad 72. Inramad. (23x32)
550 SEK | 2020-02-01 18:09 |
500 SEK | 2020-02-01 17:24 |
250 SEK | 2020-01-30 22:19 |
100 SEK | Startpris |