Olja på träskiva, hundvalpar. Signerad A.Rüdiger. Repor, märken. (12,5x14,5)
400 SEK | 2020-02-02 11:33 |
350 SEK | 2020-02-01 18:31 |
300 SEK | 2020-02-01 13:17 |
200 SEK | 2020-01-31 16:04 |
150 SEK | 2020-01-31 03:16 |
100 SEK | 2020-01-30 21:21 |
100 SEK | Startpris |