Etsning, stadsbild. Signerad och numrerad, daterad 52. Inramad. Bladet något buligt. (24x17)
200 SEK | 2020-02-01 11:50 |
200 SEK | 2020-02-01 13:13 |
100 SEK | 2020-02-01 09:40 |
100 SEK | Startpris |