Förgylld stålboett. Med datumangivelse. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (Diameter 35mm)
300 SEK | 2020-01-31 18:53 |
250 SEK | 2020-01-31 13:29 |
100 SEK | Startpris |