Dalmålning, kopia efter Kers Erik Jönsson. Signerad och daterad 74. Duklagning. (73x65)
500 SEK | 2020-02-01 17:45 |
450 SEK | 2020-02-02 10:59 |
200 SEK | 2020-02-01 04:26 |
150 SEK | 2020-01-31 22:12 |
100 SEK | Startpris |