Olja på duk, motiv från Leksands kyrka. Signerad och daterad 1985. (52x82)
250 SEK | 2020-02-02 11:48 |
200 SEK | 2020-02-02 10:07 |
150 SEK | 2020-02-02 00:27 |
100 SEK | 2020-02-01 17:35 |
100 SEK | Startpris |