Skulptur i järn. Monterad på träsockel. Signerad och numrerad. (Höjd 30)
400 SEK | 2020-02-01 12:53 |
350 SEK | 2020-01-31 14:57 |
150 SEK | 2020-01-30 21:13 |
100 SEK | 2020-01-30 19:33 |
100 SEK | Startpris |