Olja på duk, stadsbild med figurer. Signerad. (54x44)
1 800 SEK | 2020-02-02 11:38 |
1 700 SEK | 2020-02-02 11:51 |
950 SEK | 2020-01-31 23:22 |
800 SEK | 2020-01-31 22:04 |
650 SEK | 2020-01-31 12:11 |
600 SEK | 2020-01-31 12:05 |
400 SEK | 2020-01-30 20:22 |
400 SEK | 2020-01-30 20:36 |
100 SEK | Startpris |