Färglitografi, presentpapper. Signerad. EA. Numrerad. Oramad. (Bladmått 60x44,5)
1 100 SEK | 2020-02-02 11:53 |
1 000 SEK | 2020-02-01 11:08 |
750 SEK | 2020-01-27 11:31 |
550 SEK | 2020-01-31 12:58 |
200 SEK | 2020-01-30 19:16 |
100 SEK | Startpris |