Olja på duk, motiv från Åsledens fäbodar, Leksand. Signerad. Mindre dukhål. (50x59)
250 SEK | 2020-01-31 07:42 |
200 SEK | 2020-01-30 20:05 |
150 SEK | 2020-01-30 22:00 |
100 SEK | Startpris |