Färglitografi, kvinna med duva. Signerad och numrerad. Daterad 72. Glas med fläckar. (42x50)
800 SEK | 2020-02-01 19:53 |
750 SEK | 2020-02-01 19:47 |
150 SEK | 2020-02-01 18:56 |
100 SEK | Startpris |