Mattallrikar 5st samt förrättstallrikar 5st. Repor, enstaka glasyrnagg. (Diameter 22-24,5)
600 SEK | 2020-02-01 21:00 |
550 SEK | 2020-01-31 10:07 |
200 SEK | 2020-01-30 23:48 |
100 SEK | Startpris |