Vitglaserad med förgylld dekor. Genombrutet mönster. Mindre förgyllningsslitage, gallerkant med enstaka sprickor. (Höjd 21, diameter 25)
300 SEK | 2020-02-02 11:59 |
250 SEK | 2020-02-02 11:55 |
200 SEK | 2020-02-02 11:10 |
150 SEK | 2020-02-01 15:42 |
100 SEK | 2020-01-30 22:55 |
100 SEK | Startpris |