Med handmålad dekor. Invändigt med krackeleringar och missfärgningar. Repor. (Kopparnas höjd 9, diameter 11,5)
850 SEK | 2020-02-02 10:11 |
800 SEK | 2020-02-02 11:27 |
600 SEK | 2020-02-02 11:15 |
500 SEK | 2020-02-02 09:53 |
450 SEK | 2020-01-31 23:42 |
450 SEK | 2020-02-01 12:17 |
250 SEK | 2020-01-31 18:31 |
100 SEK | 2020-01-30 21:46 |
100 SEK | Startpris |