Skulptur i brons, fiskare. Signerad och daterad 1918. Gjutarstämpel "Otto Meyer eftr.". (Höjd 47,5)
6 600 SEK | 2020-02-02 11:59 |
6 400 SEK | 2020-02-02 11:59 |
6 200 SEK | 2020-02-02 11:58 |
6 000 SEK | 2020-02-02 11:58 |
4 000 SEK | 2020-02-01 23:50 |
3 600 SEK | 2020-02-01 23:35 |
900 SEK | 2020-02-01 15:02 |
850 SEK | 2020-02-01 08:26 |
800 SEK | 2020-01-31 19:28 |
800 SEK | 2020-02-01 05:33 |
700 SEK | 2020-01-31 17:22 |
450 SEK | 2020-01-31 07:22 |
100 SEK | 2020-01-30 18:46 |
100 SEK | Startpris |