Förgylld mässing. Med burk och flaskor av glas. Slipad dekor. Proppar med skador. Spegelglas fläckigt. (Längd 31)
650 SEK | 2020-02-02 10:45 |
600 SEK | 2020-02-02 00:56 |
550 SEK | 2020-01-31 10:36 |
300 SEK | 2020-01-30 20:29 |
250 SEK | 2020-01-30 20:53 |
100 SEK | Startpris |