Kupa i gröntonat glas. Med bemålad dekor och förgyllning. Fästen i form av lejonmaskaroner. Takfäste i mässing. Botten saknas, ett lejon saknar dekorring, mynningsnagg. (Kupans höjd 30)
2 300 SEK | 2020-02-02 13:26 |
2 200 SEK | 2020-02-02 11:59 |
700 SEK | 2020-02-01 17:08 |
150 SEK | 2020-01-31 13:30 |
100 SEK | Startpris |