Etsning, porträtt av Selma Lagerlöf. Signerad. Inramad. (19,5x11)
2 200 SEK | 2020-02-01 23:23 |
2 100 SEK | 2020-02-02 10:34 |
1 500 SEK | 2020-02-01 08:01 |
600 SEK | 2020-01-31 12:01 |
500 SEK | 2020-01-30 21:26 |
400 SEK | 2020-01-31 00:26 |
200 SEK | 2020-01-30 21:54 |
100 SEK | 2020-01-30 20:11 |
100 SEK | Startpris |