Serveringsfat 4st, tillbringare, serveringsskålar 3st samt gräddkanna. Karottunderlägg, servetter och tändsticksfodral, 2000-tal, medföljer. Bl.a. med bruksslitage. (Längsta längd 32)
4 600 SEK | 2020-02-02 11:49 |
4 400 SEK | 2020-02-02 11:14 |
3 400 SEK | 2020-02-01 08:25 |
1 800 SEK | 2020-01-31 09:42 |
1 100 SEK | 2020-01-30 21:07 |
600 SEK | 2020-01-30 19:23 |
150 SEK | 2020-01-30 20:32 |
100 SEK | Startpris |