Blåtonat glas. Signerad och daterad 67. (Höjd 29)
600 SEK | 2020-02-02 11:42 |
550 SEK | 2020-02-02 11:32 |
450 SEK | 2020-01-31 01:58 |
450 SEK | 2020-02-02 05:18 |
150 SEK | 2020-01-30 22:54 |
100 SEK | 2020-01-30 20:20 |
100 SEK | Startpris |