Med blomdekor och förgyllning. Mindre förgyllningsslitage. (Diameter 23,5)
500 SEK | 2020-02-01 20:27 |
450 SEK | 2020-01-31 12:12 |
200 SEK | 2020-01-30 23:37 |
100 SEK | Startpris |