Flerfärgat konstglas, så kallat "Calcedonia". I form av segelbåt. Stämplad. Signerad. Undertill med repor. (Höjd 74, längd 54)
16 000 SEK | 2020-02-02 10:50 |
15 500 SEK | 2020-02-02 11:15 |
14 500 SEK | 2020-01-20 12:17 |
3 400 SEK | 2020-01-30 19:41 |
100 SEK | Startpris |