Olja på duk, landskap med figurer. Osignerad. Fläckar. (33x36,5)
400 SEK | 2020-02-02 09:18 |
350 SEK | 2020-01-31 12:56 |
150 SEK | 2020-01-31 08:39 |
100 SEK | 2020-01-30 19:18 |
100 SEK | Startpris |