Etsning, "Gopsmorsstugan". Signerad, i plåten daterad 1917. Inramad. Papperets kant med mindre lagning och reva. (28,5x19,5)
2 700 SEK | 2020-02-02 11:38 |
2 600 SEK | 2020-01-30 22:27 |
2 400 SEK | 2020-01-21 09:33 |
400 SEK | 2020-01-30 18:55 |
100 SEK | Startpris |