Betsad träkolv med skuren dekor. Bleck signerad A:Ekvall. Infälld kappa i järn. Räfflad pipa. Kolv med lagning, mindre avslag. Renoverad. (Längd 113)
17 500 SEK | 2020-02-02 11:34 |
17 000 SEK | 2020-02-02 11:54 |
11 000 SEK | 2020-02-02 11:46 |
9 800 SEK | 2020-01-20 11:34 |
7 400 SEK | 2020-02-02 08:06 |
1 200 SEK | 2020-01-30 22:28 |
1 000 SEK | 2020-01-30 22:17 |
250 SEK | 2020-01-30 21:38 |
150 SEK | 2020-01-30 21:22 |
100 SEK | Startpris |