Bronserad och förgylld. Rak form. Krön med musselformation. Senare bronsering. Dekorsprickor och lagning. Baktill med spår av stödben. (42x26)
1 600 SEK | 2020-01-31 17:12 |
1 600 SEK | 2020-02-01 14:49 |
1 200 SEK | 2020-01-31 12:54 |
850 SEK | 2020-01-31 12:41 |
700 SEK | 2020-01-30 23:20 |
650 SEK | 2020-01-30 23:19 |
300 SEK | 2020-01-30 22:45 |
100 SEK | 2020-01-30 19:30 |
100 SEK | Startpris |