Bronserad och bemålad. Skurna dekorer. Ett framben med lagning. Färgslitage. Klädsel med lagning. (Höjd 88, bredd 180, djup 70)
2 900 SEK | 2020-02-02 09:51 |
2 800 SEK | 2020-02-02 09:16 |
2 500 SEK | 2020-02-02 09:38 |
1 600 SEK | 2020-02-01 20:13 |
850 SEK | 2020-02-01 17:15 |
100 SEK | Startpris |