Fanerat och bemålat. Draghandtag i kromad metall och bakelit. Nyckel finns. Draghandtag med avslag. Repor. Smärre fanersläpp. (Höjd 75, bredd 140, djup 70)
1 200 SEK | 2020-02-01 21:37 |
1 200 SEK | 2020-02-02 11:59 |
900 SEK | 2020-02-02 10:54 |
500 SEK | 2020-02-01 15:45 |
450 SEK | 2020-02-01 16:37 |
350 SEK | 2020-01-31 23:20 |
200 SEK | 2020-01-31 13:22 |
150 SEK | 2020-01-30 20:06 |
100 SEK | 2020-01-30 19:18 |
100 SEK | Startpris |