Kromad stålrör. Flätad rotting. Omärkt. Bruksslitage. Tejprester, rotting med mindre skador. (Höjd 83)
2 000 SEK | 2020-02-01 14:11 |
1 900 SEK | 2020-02-02 11:38 |
1 300 SEK | 2020-01-31 22:03 |
450 SEK | 2020-01-31 00:26 |
350 SEK | 2020-01-30 22:07 |
100 SEK | Startpris |