En med framtagen originalmålning, den andre med spår av bemålning. Med skuren tumnageldekor. Kragade, kannelerade ben. Signerade ES. Spår av senare bemålning, färgslitage. En med förstärkningar. (Höjd 93, djup 47, bredd 59)
23 000 SEK | 2020-02-02 12:32 |
22 500 SEK | 2020-02-02 13:54 |
18 500 SEK | 2020-02-02 11:50 |
16 000 SEK | 2020-02-02 11:51 |
13 500 SEK | 2020-02-02 11:50 |
11 500 SEK | 2020-02-01 20:03 |
11 000 SEK | 2020-02-01 23:46 |
10 000 SEK | 2020-02-01 15:05 |
8 600 SEK | 2020-02-01 17:24 |
8 000 SEK | 2020-02-01 17:12 |
7 400 SEK | 2020-02-01 11:54 |
4 800 SEK | 2020-01-31 14:43 |
4 800 SEK | 2020-01-31 16:32 |
4 400 SEK | 2020-01-31 10:13 |
3 000 SEK | 2020-01-31 00:21 |
2 700 SEK | 2020-01-30 22:27 |
800 SEK | 2020-01-30 20:08 |
150 SEK | 2020-01-30 20:58 |
100 SEK | Startpris |