Orginalmålat. Upptill med dubbla dörrar, två lådor, invändigt med hylla och skedhylla. Nedtill med en dörr. Nyckel finns. Krön med lagningar, fernissat, färgslitage, en listdel lös, en listdel medföljer. (Höjd 198, bredd 127, djup 58)
13 500 SEK | 2020-02-01 09:47 |
13 000 SEK | 2020-02-01 10:50 |
10 000 SEK | 2020-01-31 10:00 |
4 800 SEK | 2020-01-31 10:09 |
2 700 SEK | 2020-01-30 22:27 |
2 500 SEK | 2020-01-30 21:22 |
250 SEK | 2020-01-30 21:20 |
150 SEK | 2020-01-30 20:57 |
100 SEK | 2020-01-30 20:36 |
100 SEK | Startpris |