Kannelerade, kragade ben. Sarg med bård och fleuroner. Med dekor av lejonmaskaroner. Med Stockholms stolmakarämbetessill. Monogramsignerad AHM. Dekorlagningar, ett armstöd med lagning, mindre dekorbortfall, senare bemålning. (Höjd 87)
10 000 SEK | 2020-02-01 17:10 |
10 000 SEK | 2020-02-02 10:09 |
8 000 SEK | 2020-02-01 00:32 |
7 000 SEK | 2020-01-31 10:02 |
3 200 SEK | 2020-01-31 00:20 |
2 900 SEK | 2020-01-30 23:45 |
2 200 SEK | 2020-01-30 23:42 |
1 600 SEK | 2020-01-30 22:51 |
1 100 SEK | 2020-01-30 20:47 |
600 SEK | 2020-01-30 22:26 |
150 SEK | 2020-01-30 19:23 |
100 SEK | Startpris |