Automat. Stål. Kaliber 3220A. Serienummer 57776669. Referensnummer 175.00.32.1. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med repor. (Diameter 38mm) Äkthetsintyg utfärdat på Tofts ur & urtid, Falun. Medföljer.
16 500 SEK | 2020-02-02 11:59 |
16 000 SEK | 2020-02-01 14:44 |
15 500 SEK | 2020-01-14 14:35 |
13 000 SEK | 2020-01-31 17:48 |
11 000 SEK | 2020-01-31 13:38 |
8 000 SEK | 2020-01-30 23:27 |
6 000 SEK | 2020-01-30 21:34 |
5 600 SEK | 2020-01-30 19:17 |
5 200 SEK | 2020-01-30 19:11 |
100 SEK | Startpris |