Etsning, "De tre gracerna". Signerad, i plåten daterad 1910. Inramad. Bladet med liten fläck. (15,5x12)
6 800 SEK | 2020-02-02 09:01 |
6 600 SEK | 2020-02-02 09:31 |
5 800 SEK | 2020-01-21 09:29 |
5 000 SEK | 2020-02-01 23:38 |
4 000 SEK | 2020-01-30 20:39 |
1 700 SEK | 2020-01-30 20:26 |
1 500 SEK | 2020-01-30 19:58 |
250 SEK | 2020-01-30 18:50 |
100 SEK | Startpris |