Porslin. Naken kvinna på struts. Signerad, stämplad. Hals med lagning, halsen saknar en bit. (Höjd 49, bredd 58)
8 200 SEK | 2020-01-31 09:52 |
8 000 SEK | 2020-02-02 11:57 |
5 200 SEK | 2020-02-02 11:57 |
3 200 SEK | 2020-01-31 12:48 |
1 300 SEK | 2020-01-31 10:41 |
750 SEK | 2020-01-31 10:07 |
650 SEK | 2020-01-30 21:05 |
150 SEK | 2020-01-30 20:01 |
100 SEK | Startpris |