Pastell, "Den buktande muren". Signerad och daterad 82. Inramad. (30x22)
500 SEK | 2020-02-02 09:53 |
450 SEK | 2020-02-02 11:49 |
350 SEK | 2020-02-01 17:26 |
200 SEK | 2020-01-31 08:08 |
150 SEK | 2020-01-30 22:53 |
100 SEK | 2020-01-30 19:21 |
100 SEK | Startpris |