Etsning, "Nötskrika". Signerad. Inramad. Något gulnat blad. (22x16,5)
450 SEK | 2020-02-02 10:18 |
400 SEK | 2020-01-31 00:35 |
300 SEK | 2020-01-31 19:02 |
100 SEK | Startpris |