Förgylld stålboett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (Diameter 35mm)
2 300 SEK | 2020-02-02 11:59 |
2 200 SEK | 2020-01-31 23:52 |
2 100 SEK | 2020-01-31 22:06 |
2 000 SEK | 2020-01-31 22:13 |
750 SEK | 2020-01-31 08:25 |
700 SEK | 2020-01-30 22:25 |
600 SEK | 2020-01-30 18:51 |
350 SEK | 2020-01-30 21:43 |
250 SEK | 2020-01-30 19:50 |
150 SEK | 2020-01-30 19:10 |
100 SEK | Startpris |