Skulpterat trä. Bronserat och förgyllt. Urhus krönt med naken kvinna. Valvformad infattning. Ställvis hårt färgslitage, dekorskador. (Höjd 54)
3 800 SEK | 2020-02-02 11:59 |
3 600 SEK | 2020-02-02 11:59 |
1 400 SEK | 2020-01-31 10:12 |
1 400 SEK | 2020-02-01 14:14 |
1 200 SEK | 2020-02-01 08:35 |
400 SEK | 2020-01-30 20:13 |
100 SEK | 2020-01-30 19:08 |
100 SEK | Startpris |