Bronserad och förgylld. Avslut med infälld gouachemålning. Krönt med urna och vindruvsklasar. Senare bemålning, dekorskador, urtavla med slitage. Glas saknas, lösa delar. (Höjd 86)
1 400 SEK | 2020-01-31 13:18 |
1 300 SEK | 2020-01-31 10:11 |
200 SEK | 2020-01-31 00:26 |
100 SEK | 2020-01-30 19:08 |
100 SEK | Startpris |