Järnsmide. Behängda med prismor. För tre ljus. En ljuspunkt vardera. Stämplad och daterade 1989. (Höjd 44)
4 600 SEK | 2020-02-02 10:57 |
4 400 SEK | 2020-02-02 11:29 |
2 500 SEK | 2020-02-01 15:27 |
2 000 SEK | 2020-02-01 00:07 |
1 500 SEK | 2020-01-31 21:26 |
200 SEK | 2020-01-30 21:17 |
100 SEK | Startpris |