Olja på duk, "Från en ledig by". Signerad och daterad 72. Uppklistrad på pannå. (42x57)
4 800 SEK | 2020-02-02 11:57 |
4 600 SEK | 2020-02-02 11:56 |
4 000 SEK | 2020-02-02 11:52 |
2 500 SEK | 2020-02-02 11:20 |
1 500 SEK | 2020-02-02 08:25 |
1 200 SEK | 2020-02-02 11:11 |
1 000 SEK | 2020-01-31 21:59 |
250 SEK | 2020-01-31 16:55 |
100 SEK | 2020-01-31 14:21 |
100 SEK | Startpris |