Vitglaserad keramik. Med dekor av kerubhuvud. Krackeleringar, enstaka nagg. (Höjd 29, bredd 35, djup 27)
450 SEK | 2020-02-02 10:47 |
400 SEK | 2020-02-01 21:05 |
150 SEK | 2020-01-30 21:07 |
100 SEK | Startpris |