Quartz. Förgylld boett och stålarmband. Krona saknas, bruksslitage. (Bredd 32mm)
550 SEK | 2020-02-01 21:36 |
500 SEK | 2020-01-31 00:55 |
400 SEK | 2020-01-30 20:12 |
100 SEK | Startpris |