Urna med lock, brons. Med dekor av delfiner och havsflora. Signerad och numrerad 61/350. (Höjd 31)
550 SEK | 2020-02-02 11:46 |
500 SEK | 2020-02-02 11:53 |
400 SEK | 2020-02-01 14:03 |
250 SEK | 2020-01-30 22:29 |
150 SEK | 2020-01-31 15:45 |
100 SEK | Startpris |